Zabıta Ekipleri Semt Pazarında Denetimlerden Taviz Vermiyor

Viranşehir'de semt pazarları giriş, çıkışlarında zabıta ekiplerince maske ve eldiven denetimleri ile ateş ölçer ile sağlık taramalarına aralıksız devam ediyor. Zabıta ekipleri, maskesiz olarak pazara gelenlere ücretsiz maske dağıtıyor.
0
9

Viranşehir’de semt pazarları giriş, çıkışlarında zabıta ekiplerince maske ve eldiven denetimleri ile ateş ölçer ile sağlık taramalarına aralıksız devam ediyor. Zabıta ekipleri, maskesiz olarak pazara gelenlere ücretsiz maske dağıtıyor.

Zabıta ekipleri, koronavirüs önlemleri kapsamında Viranşehir semt pazarında denetimlere devam ettiriyor. Pazara gelenler ve pazar esnafı maske takmaları, sosyal mesafe kuralına uymaları ve elle ürün seçmemeleri konusunda uyarılıyor.

Vatandaşlar pazar girişinde sosyal mesafe kuralına uyarak sıraya girerek zabıta ekiplerinin yönlendirmesiyle içeri alınıyor. Maske takmayan vatandaşlar ise ekipler tarafından uyarılarak Viranşehir Belediyesi tarafından ücretsiz maske takması istendi. Pazar esnafı ise maske takmaları ve sosyal mesafeye uymaları konusunda uyarıldı.